מחפשי עבודה

 
 
להלן הפתרונות המוצעים למחפשי עבודה:
 
 

שירותי השמה

 
איתור, מיון, גיוס והשמה אישית לכלל אוכלוסיית מחפשי העבודה. התמחות בהשמת בכירים ובהשמה לחברות עתירות ידע (הייטק) ולתפקידים מורכבים.
 

מה זה כולל?

 
  • ריאיון אישי – מחפשי עבודה עוברים בתחילה ריאיון טלפוני ולאחר מכן, לפי צורך, ריאיון פנים אל פנים.
  • ליווי צמוד למועמדים שקורות חייהם נשלחים למגייסים – מעקב על תוצאות הריאיון וחוות דעת המראיין, עדכון המועמדים על סטטוס הגיוס לכל אורך התהליך.
 
*למועמדים שאינם צולחים ראיונות משאבי אנוש, אני מציעה ייעוץ אישי והכנה מודרכת לריאיון עבודה.
 
 
 

ייעוץ קריירה

 
השירות מיועד לכלל אוכלוסיית מחפשי עבודה, בדגש על גילאי 45+ ומחפשי עבודה "טריים" (שזה עתה סיימו לימודים, וזו הפעם הראשונה שהם מחפשים עבודה). המענה כולל:
  • ליווי בכתיבת קורות חיים שיווקיים
  • הכנה אישית לראיונות עבודה

 

ייעוץ קריירה וטיפול כולל לגילאי 45+

 
מניסיוני עולה שמחפשי עבודה מעל גיל 45 מתקשים לעיתים לעבור את מחסום הגיל, מסיבות שאינן מקצועיות דווקא. עיקר הקושי הוא בהצגת התנהלות "מכירתית" ובוטחת בריאיון. לכן, לאוכלוסייה זו אני מספקת שני שירותים עיקריים:
 
  • כתיבה שיווקית של קורות החיים באופן שיבליט ויבדל את המועמד על-פני מתחריו.
  • קואוצ'ינג אישי לקראת ראיונות עבודה, בדגש על ההיבט הבין-אישי, תוך התמקדות בהבלטת היתרונות הספציפיים של המועמד בשפה בוטחת וטבעית. התהליך כולל סימולציות ובניית מאגר תשובות "מכירתי" וזורם.
 
 
 

השמה והכוונה תעסוקתית

 
השירות מיועד למחפשי עבודה בתחילת דרכם (בדגש על תחום ההייטק), לבוגרי אקדמיה טריים, לסטודנטים ולמתלבטים בין מסלולי לימוד שונים.
 
  • סיוע בהבנת המושגים הקשורים בעולם התוכן המקצועי של חברות עתירות טכנולוגיה, למשל מה מסתתר מאחורי שמות תפקידים שונים בחברות אלו.
  • הכוונת בוגרי מוסדות להשכלה גבוהה, בעלי השכלה אקדמית טכנולוגית בעיקר, לאותן חברות עתירות טכנולוגיה שיש להן עניין בבוגרים עם השכלה והתמחות ספציפית.
 
יש לי ניסיון רב כיועצת קריירה במכללת שנקר ובאתר הדרושים JOBNET. ניסיוני לימד אותי שכדי לפרוץ את מחסום חוסר הניסיון, יש צורך בקורות חיים שיווקיים שמותאמים למשרה, ובהכנה מושלמת לשאלות שיעלו בראיון העבודה.

אני יודעת כיצד להדגיש את התכונות ש"יביאו אתכם רחוק" ויהפכו אתכם להימור משתלם עבור המעסיק. לכן אני שמה דגש רב על תיאום הציפיות וההתאמה: מה מסתתר מאחורי שם המשרה, מה כוללת העבודה בפועל, מהן דרישות השכר הריאליות ומהם התנאים המוצעים לעבודה.
 
 
 
 
מעוניינים למצוא משרה איכותית שתתאים לכם מכל הבחינות? אשמח ללוות אתכם בתהליך!
חייגו 072-3220957 או השאירו פרטים באתר.